REKRUTACJA

Nabór na Studia Podyplomowe MBA Zarządzanie Szkołą Wyższą

ZAKOŃCZYLIŚMY REKRUTACJĘ NA VIII EDYCJĘ MBA

Rekrutacja - prowadzony jest nabór ciągły do wyczerpania limitu miejsc. Edycja rozpoczyna się po zebraniu indywidualnych zgłoszeń i uformowaniu grupy. Uczestnicy biorący udział w procesie rekrutacji, którzy z powodu wyczerpania limitu miejsc nie zakwalifikowali się do udziału w edycji zostaną wpisani na listę rezerwową. Informacja o zakwalifikowaniu się kandydatów i terminie rozpoczęcia zajęć zostanie rozesłana mailem.

ZAPRASZAMY NA IX EDYCJĘ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH MBA ZSW.

Wypełnij poniższy formularz wstępnego zainteresowania, będziemy Cię informować o postępach w rekrutacji.

Deklaracja zainteresowania uczestnictwem w IX edycji MBA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacje o studiach

Studia MBA Zarządzanie Szkołą Wyższą prowadzone są w języku polskim. Łącznie trwają cztery semestry. Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy minimum 25 osobowej.

Opłata za studia:

  • cena za semestr ok. 3800 zł;
  • możliwość uiszczenia opłaty w ratach;
  • opłata obejmuje także zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z własną łazienką i dostępem do kuchni (Dom studencki

Planowanych jest 10 zjazdów

Zajęcia odbywać się będą od środy godz. 9:00 do soboty godz. 13:45, w Collegium Europaeum Gnesnense w Gnieźnie.

Gniezno

Łącznie 10 zjazdów (w ciągu 4 semestrów).

Warunki przyjęcia na studia

  • ukończone studia magisterskie;
  • 2. lata praktyki zawodowej, niekoniecznie w szkole wyższej, stanowisko kierownicze;
  • silna motywacja do rozwoju osobistego.

Przykładowy plan

  Środa Czwartek Piątek Sobota
9.30 - 13.45 Zarządzanie Kryzysowe
(ZK)
Praktyczne Aspekty Zarządzania
Szkołą Wyższą (PAZSW)
Zarządzanie Projektami
(ZP)
Kreatywne Techniki Pracy
(KTP)
15.00-18.15 Zarządzanie Kryzysowe
(ZK)
CSR Zarządzanie Projektami
(ZP)
-

 

Awansowali z nami

B. Kaniewska

STUDIA MBA „OTWORZYŁY” MI GŁOWĘ, PRZEWIETRZYŁY MOJE MYŚLENIE…

Studia MBA „otworzyły” mi głowę, przewietrzyły moje myślenie…

Po pierwsze dlatego, że zajęcia pokazywały zarządzanie uniwersytetem z różnych stron, także tych, którymi na co dzień się nie zajmuję: ekonomicznej, księgowej, technicznej, cyfrowej, zapewniania bezpieczeństwa etc.

Po drugie dlatego, że spotkałam na nich osoby z różnych uczelni, różnych stron Polski i zajmujących różne stanowiska: dzięki temu konfrontowaliśmy się nie tylko z teorią, ale i z praktyką czy prościej mówiąc – problemami, z jakimi borykają się pracownicy wielu działów, problemami, o których nie miałam pojęcia.

Po trzecie – formuła studiowania sprzyjała rozmowom i spotkaniom, a że przyciąga ona zwykle ludzi kreatywnych, pozytywnie niespokojnych i wiecznie szukających, wkrótce nasz grono stało się gronem przyjaciół, dzielących się ciastem i zadaniami domowymi, dowcipami i dobrymi radami, doświadczeniami i wspólnie spędzonym czasem. Nie wiem, czy jestem dobrą prorektor UAM, ale z pewnością lepszą niż byłabym bez moich studiów MBA.

Prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska
od 2016 Prorektor ds. studenckich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
od 1 września 2020 Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu


K. Łasińska

PROFESJONALNA KADRA, ŚWIETNE WYKŁADY, ĆWICZENIA, DYSKUSJE, PRACA W ZESPOŁACH

Mam zaszczyt być absolwentką drugiej edycji dwuletnich Studiów Podyplomowych MBA - Zarządzanie Szkołą Wyższą. Dziś, po prawie czterech latach od zakończenia studiów, często wracam myślami do „tamtych czasów”. Wspomnienie wywołuje uśmiech.

To, co pierwsze przychodzi na myśl to atmosfera. Profesjonalna Kadra, świetne wykłady, ćwiczenia, dyskusje, praca w zespołach i oczywiście - niezapomniane wieczory. Studia nauczyły mnie jak „zrozumieć” uczelnie. Osoby, które miałam przyjemność poznać reprezentowały różne grupy pracowników uczelni – rektorzy, dziekani, nauczyciele akademiccy, pracownicy niebędący nauczycielami. Każdy z nas, słuchaczy, należał do którejś z grup i każdy z nas miał inne spojrzenie na uczelnie jako organizacje. Wymiana poglądów, doświadczeń, a czasami sprzeczanie się, pozwoliło popatrzeć na nasze Alma Mater z innej perspektywy. W efekcie studiów zyskałam pewność, że wiedza którą posiadałam, a przede wszystkim ta, którą zdobyłam w trakcie MBA, pozwala mi skuteczniej realizować stawiane przede mną zadania, efektywniej zarządzać zespołami, uczelnią. Zarządzanie państwową uczelnią wyższą jest bardzo trudnym i odpowiedzialnym zadaniem. Uczelnia musi funkcjonować jak przedsiębiorstwo, pozyskiwać środki z różnych źródeł, „sprzedawać” swoje usługi przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów kształcenia, wysokiej jakości, innowacyjności badań naukowych i uwzględnieniu wielu ograniczeń wynikających z przepisów prawa regulującego działalność uczelni. Studia MBA dały mi przydatne w zarządzaniu umiejętności i bardzo dobre przygotowanie menedżerskie To był czas zdobywania nowej wiedzy, poszerzania horyzontów, a przede wszystkim nawiązania nowych znajomości, przyjaźni, które trwają do dziś.

Mgr inż. Katarzyna Łasińska
Kanclerz Uniwersytetu Zielonogórskiego

W. Zalewski

NOWE SPOJRZENIE NA SIEBIE JAKO MENEDŻERA ORAZ ZESPÓŁ KTÓRYM ZARZĄDZAMY...

Miałem niewątpliwą przyjemność studiować w ramach programu MBA Zarządzanie Szkołą Wyższą (II edycja). Studia te poruszały cztery bloki programowe - ekonomia/finanse, psychologia, prawo, zarządzanie/marketing – kluczowe dla uzyskania kompetencji osoby predysponowanej do pełnienia wysokich funkcji menedżerskich w strukturach uczelni wyższych. Z uwagi na wcześniejsze doświadczenia wiele z tych obszarów stanowiło dla mnie możliwość ugruntowania wiedzy. Kluczową wartością dodaną programu MBA ZSW jest umiejętność wyciągnięcia z zajęć tych elementów, które można wykorzystać w codziennej pracy natychmiast, a następnie wdrożenie ich – w każdym z bloków tematycznych znajdowałem takie obszary. Przenoszenie ich do praktyki zarządzania pozwalało uzyskiwać wyniki niemal natychmiast oraz dostarczało dużej satysfakcji. W moim przypadku najwięcej zmian rozwojowych przysporzyła wiedza zdobywana w bloku psychologicznym. Nowe spojrzenie na siebie jako menedżera oraz zespół, którym zarządzamy – pozwoliły mi na wprowadzenie dynamicznych zmian w praktyce, dzięki którym mój rozwój zawodowy nabrał tempa i zacząłem odnosić większe sukcesy. Sam system studiowania w postaci czterodniowych zjazdów z noclegami we wspólnym miejscu, pozwalał na całkowite oderwanie się od codzienności zawodowej i skupienie na samokształceniu oraz sprzyjał integracji. Nawiązaliśmy wiele wspaniałych przyjaźni, które są kontynuowane do dzisiaj oraz owocują wzajemnym wsparciem i ciągłą wymianą doświadczeń, a czas studiowania był wspaniałą przygodą. Na uwagę zasługuje fantastyczna atmosfera kreowana przez kierownictwo programu i prowadzących zajęcia. Program MBA Zarządzanie Szkołą Wyższą to dobry wybór!

Mgr Wojciech Zalewski 
Kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu


A. Cybal-Michalska

Studia MBA to WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKIE I GWARACJA JAKOŚCI

Studia MBA w zakresie Zarządzania Szkołami Wyższymi na Uniwersytecie Adama Mickiewicza to unikatowy, kompleksowy program rozwoju kompetencji i umiejętności menedżerskich opracowany przez wysokiej klasy specjalistów i doświadczonych praktyków.

Zajęcia wyposażyły mnie nie tylko w wiedzę, pozwoliły rozpoznać najnowsze światowe trendy z zakresu zarządzania, ale również dostarczyły inspiracji do inicjowania zmian i budowania zmotywowanego i proaktywnego zespołu bowiem uniwersalnym komponentem zarządzania jest dynamika procesów grupowych. Zarządzanie jest najważniejszą częścią każdej organizacji a wiedza na temat teorii zarządzania jest elementem kluczowym, jeśli mamy odnieść sukces. Pełniąc funkcję Dziekana Wydziału codzienne wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach MBA.

Prof. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska
Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu
w latach 2016 - 2020


MBA ZSW logo

Biuro Rekrutacji:
Szamarzewskiego 89, 60-568 Poznań


tel.: +48 61 829 2142
mgr Anna Robaszkiewicz

fax: +48 61 829-2102
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrekcja programu MBA ZSW
 prof. dr hab. Bogusław Mróz

prof. dr hab. Bogusław Mróz

prof. dr hab. Bogusław Mróz
MBA UAM-UEP
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

prof. dr hab. Jacek Sójka

prof. dr hab. Jacek Sójka

prof. dr hab. Jacek Sójka
MBA UAM-UEP
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo UAM   logo UEP


Współpraca dwóch uczelni zapewnia spójny i komplementarny program zajęć oraz nowoczesne formy kształcenia, będące rezultatem wzajemnej wymiany doświadczeń.

@ Copyright 2009-2022 MBA STUDIA PODYPLOMOWE – ZARZĄDZANIE SZKOŁĄ WYŻSZĄ UAM / UEP
Webdesign M&J Latosińskie. All right reserved.